Čarodějnice

2. května 2007 v 9:32 | pavel |  Aktuální situace
V pondělí, 30. dubna se zase, jak je již obvyklé, konaly čarodějnice. A pochoptelně ani my jsme nezůstali sedět doma, ale vyšli jsme, že něco podnikneme. A taky že jo.
Část paličů čarodějnic (přibližně 15) se sešla na Základně, kde vpodvečer vzplál oheň, na němž se usmažila nějaká ta čarodějnice, zapěli se písně ála Kavaléro Kletečka, zavzpomínalo se na doby minulé, a dávno minulé, opekli se buřty, pohladil se Body a byla již dávno tma, když se oheň uhasil a šlo se domů.
Další část - převážně členové hudební skupiny Šatlava - si šla zazpívat do Vježnic, tamním hasičům pomoct se snězením prasete, a bylo již skoro světlo, když se to zabalilo a šlo se domu.
A poslední, neméně početnáí část, se sešla na břehu řeky Sázavy na místě, kterému se z nějakého důvodu říká U Omesovy chaty. Oficiálně se začínalo v 5, jenomže v tu dobu tam byl pouze Vítek Křesťan, s autem zapadlým v močále.

Nakonec se to však sešlo a kolem osmé se zapálil i oheň se symbolickou čarodějnicí odděnou do oblečení ACO. V tu chvíli tam bylo zhruba 28 lidí a nálada veselá. Začaly se opíkat buřty, hrát na Rozumovu kdytaru a zpívat. Zpívalo se hodně zvesela, samá lidovka, samej dobrej song. Pak však přišla na řadu poslední vypalovačka, a bylo po legraci. Co se stalo, nejspíš víte.
Pak už se jen povídalo, někdo odjel na skok podívat se na šatlavu (na fotky se můžete podívat ZDE), někdo odešel na skok do Přibyslavi a zpátky, nakonec se vzala donesená pálivá voda, naplivala se do ohně, no a pak se kolem druhé ranní skončilo, trošku poklidilo a šlo se domu.
PS2: A jak trávili čarodějnice ostatní??
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Petr Petr | 3. května 2007 v 14:47 | Reagovat

A kerejže den to bylo?

2 rejwi rejwi | 3. května 2007 v 18:16 | Reagovat

Kdy sem vlepíš ty fotky? Už jsme lačný!

3 pavel pavel | 3. května 2007 v 20:32 | Reagovat

to rejwi: kurnik, vlepil bych hned, jenže jich moc nemam, a co mam, tak nic moc

  A to Petr:  víš že čoveče ani ti nevím? říkali, že večer

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama