Ještě že sme to přežili...:D

3. května 2008 v 10:38
Rumun Iancu Boroi vznesl oficiální stížnost na tamější obchodní inspekci poté, co se opil jedinou plechovkou piva. 35letý muž řekl, že si plechovku koupil v supermarketu ve městě Arges v jižním Rumunsku a byl v šoku z toho, v jakém stavu se po vypití piva nacházel. Informovala o tom agentura Ananova.
2. 5. 2008 15:45 - ARGES
Boroi tvrdí, že byl po jedné plechovce piva tak opilý, že málem omdlel. "Jsem více než schopný ustát nějakou tu skleničku, a tak je zcela scestné myslet si, že by mě jedna plechovka normálního piva mohla opravdu opít," tvrdil Rumun.
"S tím nápojem nemohlo být vše v pořádku a já tak žádám po výrobci či prodejci kompenzaci," uvedl Boroi a napsal zároveň na rumunský Úřad pro ochranu spotřebitelů a žádal, aby se jeho případem rychle začali zabývat.
.
.
.
ilustrační foto
A jaký to bude v Bulharsku...??
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Rejwi Rejwi | 3. května 2008 v 21:11 | Reagovat

Koukám, že Pežot na to aby se dostal do nálady potřeboval celej kartón piva :-)

2 zrt zrt | 4. května 2008 v 12:13 | Reagovat

teprve po přečtení článku jsem pochopil, že putování po Rumunsku  naší mládeže se odehrávalo nikoliv po horách , ale vesměs místníma taxikama.

3 Albin Albin | 5. května 2008 v 9:00 | Reagovat

Taxiky tam kolikrát vůbec nebyli. Místo nich fungoval placený autostop. Chtěli jsme poznat co nejvíce možností dopravy v téhle divoké zemi. A třeba na hřebenu paringu nebyli ani žádní lidé, natož taxiky ... :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama