Únor 2009

Albínův svátek, Béďa Dvořák a co s ním..

28. února 2009 v 21:34 | anonymní udání
Asi si už nikdo z vás nepamatujete oslavu svátku Albína minulý rok. A nebo jo, ale už dávno ne na článek, jež o této akci vznikl. Jmenoval se "Albín měl svátek!!" a podívat se na něj můžete kliknutím. A právě u tohoto článku se rozhořela diskuse o Bedřiších, kolik jich je atp.. no, podívat se můžete sami...
Diskuse, jíž se zúčastnila celá plejáda osobností v čele s Klamem, Medvědem či Pazim (jojo, tenkrát se to blogovalo...) nás dovedla až do slepé uličky - nezjistili jsme, zda existuje někdo se jménem Bedřich Dvořák.
Pak diskuse utichla a život šel dál.
A pak se Bedřich Dvořák přihlásil. Rád vás s ním (pravda, hodně opožděně) seznámím...

Takže náš Bedřich Dvořák se narodil před 24 lety ve znamení panny v Kolíně, kde dodnes bydlí. Je 172cm vysoký, váží (na mě) pouhých 70kilo a má hnědé vlasy, oči, brýle i vousy. Sám na sebe prozradil, že je lehce závislý na alkoholu, více na počítačových hrách a nejvíce na sexu. Zajímá se o vše, co smrdí technikou a historií, moc nesportuje a pije kromě piva, koly i "džusíky". Hodně čte, poslouchá takřka všechno. A hledá ženu.. Jak sám říká - postel je osvědčená, ale nepohrdne ani veřejým prostranstvím a přírodou; tetování ani piercing na něm žádná nenajde, zato mužství nad 17 čísel v pohodě.
Náš Bedřich má rád ženy s pěkným zadečkem, "ale pokud maj i ostatni veci hezke tak se po nich taky rad kouknu:-), naopak nesnáší idioty, omezence, nácky, politiky, vegetariany, feministky, "a hlavně sám sebe:-)"

Tak Albíne, všechno nejlepší a do boje s Bedřichem o sváteční den hodně síly!!! A děvčata: http://libimseti.cz/Bedacek?uid=
Sv. Valentýn aneb jaký je rozdíl mezi hochy a děvčaty

16. února 2009 v 22:34 | R. |  Bodyho štěk
Využívám momentální časové indispozice ostatních autorů toho lahodného blogu, která vedla k ochabnutí pravidelného přísunu čerstvých a zaručených zpráv ze čtenářům tolik známého prostředí. Ujal jsem se proto iniciativy a přicházím s prvním článkem v tomto roce a zároveń očekávám, že nebude článkem posledním!

Každého z vás zajisté před několika dny naplno zasáhl dokonale marketingově zvládnutý americký svátek zamilovaných, svátek sv.Valentýna. V této souvislosti přinášíme závěry jedné studie genderových odborníků z prestižných univerzit amerického středozápadu, kteří se ve své práci zabývali odvěkým rozdílem mezi muži a ženami. Jako katalizátor sledovaných jevů, který měl za účel odhalit a podtrhnout hledané rozdíly, byla použita sklenice piva či jiného drinku s podobným učinkem (nemálo blogerům velice dobře známým). Své zavěry renomovaní odborníci vtělili do několika výstižných grafů.
graf č 1.