Leden 2010

Skandální žebříček

24. ledna 2010 v 0:33 Kluci a děvčata
Již dlouho se na tomto lahodném blogu nic nedělo. Časy se však mění…
Letošní plesová sezóna s sebou přinesla jeden zajímavý fenomén, který rozvířil mnohé debaty za Stolem.Jedná se o takzvaný Skandální žebříček přibyslavských párů, který zastínil ostatní ožehavá témata, jež se za Stolem probírají. (jako například: Počasí, Bodyho blechy, Strýčkovy prášky či plánování nové pětiletky Boba Hurikána)

Skupina blíže neurčených hodnotitelů ustavila po návštěvě několika plesů na základě empirického pozorování rádoby objektivní žebříček párů, jehož hlavním kritériem je intenzita vzájemné náklonosti zavedených přibyslavských dvojic.


Časy se mění..

21. ledna 2010 v 11:59
.. nám v dnešních dnech dokazuje jeden z arciblogerů posledního desetiletí Rejwi. Jeho záliba v holdování abstinenci vzala za své v minulých týdnech a měsících, kdy se kromě seznámení se se slečnou V.S., přihlášení ke kurzu autoškoly stal i předsedou jedné menší politické strany na Vysočině. Našemu blogu se dostala do rukou výpověď nejednoho svědka, kterak dotyčného se sklenkou něčeho ostřejšího zahlédl.

"Takovej vykalínek, měls vidět" nechal se slyšet s typickým úsměvem Dado po Bigyplese ve Žďáru nad Sázavou. "Já sem ho normálně nepoznávala, pil víno, skákal na pódiu a dokonce i zpíval se zpěvačkou druhej hlas!" nechala se slyšet očividně rozrušená Dadaisty sestra.

Samotný Rejwi se s redakcí odmítl bavit, nicméně nakonec nějaký ten drink přiznal. A to především na akcích jistého uskupení M.K.D


"No a co, nechte ho bejt, ne?!" nechal se v lehkém rozčilení slyšet nejmenovaný Kmotrr. Tradičně nejsdílnější je Rejwiho bratr Tomáš, který "do toho vidí" a který se o tom všem chystá vydat koncem roku publikaci.