Říjen 2011

Co se všechno událo

12. října 2011 v 16:18 Aktuální situace
Je to už nějaký ten pátek, co sem nikdo nic nenapsal, nevložil, nekomentoval a ani se nepodíval. Proto si jen tak v bodech a několika fotografiích shrneme, co že se za ta léta stalo..

Zprávy.

Umřel Body Týden poté, co mu byl vykopán hrobeček na zahradě u Lehrlovýho plotu. "Bohužel odešel můj mladší Brácha..... Ano ten co mě naučil chodit domů za světla...Ten, který když mu někdo chyběl, proběhnul celý barák a zahradu, aby ho našel...Ten jenž dokázal mě naučit, jak využít celé zaprášené silnice pro svoji chůzi a neohlížet se na to kdo je kde pánem...ten co druhým ukazoval, jak zvládnout situaci, kde není vítán... Ano ten který mne zdravil při vkročení do Wolkerovi ulice a jeho upřímné oči říkali: "Čau Brácho" .... Undergroundová legenda Básnické čtvrti, jedna z ústředních postav trilogie Glyptalu, člen Našeho rodu a maskot OHS ulehnul po boku Dunky pod jabloň......" shrnul lítost po starém psu v tiskovém prohlášení jeho největší kamarád Rozum.

Body spokojeně ležíce na podlaze

Politika

MKD pořád funguje, a to i přes to (nebo právě proto) že lidovci válčí s politickou stranou Moravané o přízeň posledních žijících na Jižní Moravě.